DOŚWIADCZENIE

Platforma powstała w wyniku wieloletnich obserwacji sposobu zarządzania zasobami ludzkimi w polskich firmach. 20-letnie doświadczenie w obsłudze procesów HR pozwoliło nam stworzyć narzędzie, które będzie skutecznym wsparciem w zarządzaniu zespołem, poznania największych wartości każdego pracownika i w doskonaleniu działań całej firmy. Prace nad projektem systemu TETA HR pokazały nam, że najcenniejszym obszarem każdej organizacji jest człowiek, który pracuje na sukces całego zespołu.

WSZECHSTRONNY ZESPÓŁ

Tworzymy zespół, który składa się z ludzi  o bardzo zróżnicowanym wykształceniu i wszechstronnych umiejętnościach. Wśród nas są informatycy, specjaliści od HR, praktycy, psychologowie biznesu i certyfikowani trenerzy FRIS. Wspólnymi siłami stworzyliśmy, obsługujemy i będziemy rozwijać jedyne takie narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi.

ELASTYCZNOŚĆ

Budowa modułowa systemu pozwala Tobie decydować, w jaki sposób ją wykorzystasz. Ocena pracowników, rozwój, zarządzanie celami pracowników, rekrutacja i planowanie grafików – my dajemy Ci gotowe narzędzie, Ty dopasowujesz je do swoich potrzeb.

ZNAJOMOŚĆ WSPÓŁCZESNEGO BIZNESU

Największą motywacją pracownika nie jest już awans czy podwyżka. Dzisiaj docenia on Twoją uwagę i czas, jaki poświęcasz mu podczas codziennej pracy. Dostrzega zalety w ocenie pracy, wskazówki, jakie mu udzielasz, pochwały za dobrze wykonaną pracę, czuje się potrzebny, czuje się częścią zespołu, ma satysfakcję z wykonywanych przez siebie projektów. Jest przekonany, że jego praca jest ważna.

ROZWÓJ


Stworzenie platformy Talent PLUS to nie koniec naszych prac nad wspieraniem procesów zarządzania ludźmi w obszarze miękkich i twardych procesów HR. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, doskonalimy projekt, wzbogacamy go o nowe możliwości, ponieważ wierzymy, że możemy Ci pomóc jeszcze bardziej.


Realizujemy swoją misję, sukcesywnie dążymy do celu

Dostarczamy gotowe narzędzie do zarządzania procesami HR u naszych Klientów w celu podniesienia jakości zarządzania kadrą pracowniczą, efektywności pracy personelu, a także ich satysfakcji!